[gap height=”50px” visibility=”hide-for-medium”]

[section]

[row h_align=”center”]

[col span=”4″ span__sm=”12″ divider=”0″ animate=”fadeInUp” depth=”3″]

[ux_image id=”526″ image_size=”original”]

[/col]
[col span=”8″ span__sm=”12″]

چانگان – CHANGAN

یک شرکت خودروسازی چینی است که دفتر مرکزی آن در Chongqing و شانگهای چین قرار دارد. این شرکت بزرگ‌ترین جوینت ونچر شرکت فورد آمریکاست و در هر دو بخش طراحی بدنه و موتور وامدار شرکت فورد است و به همین خاطر محصولات این شرکت به‌واسطه این شریک تجاری در ایالات‌متحده هم به فروش می‌رسد. فورد یکی از معدود شرکت‌های تولیدکننده خودرو در چین است که در این کشور زیر برند sub brand ندارد.

[/col]

[/row]

سیاست گذاری دولتی

ایده زیر برند از سیاست‌گذاری‌های دولت چین بوده تا امکان انتقال دانش فنی صنعت خودرو به چین را ممکن کرده و توانایی مهندسی چین را بالا ببرد. دفاتر مرکزی و طراحی این شرکت در حال حاضر علاوه بر شانگهای چین در تورین ایتالیا و میشیگان آمریکا واقع‌شده‌اند.

شرکت خودروسازی چانگان یکی از چهار خودروساز بزرگ چینی و بزرگ‌ترین برند خودروساز در چین است و بدون در نظر گرفتن محصولاتی که با همکاری خودروسازان بزرگ تولید می‌کند ازلحاظ تولید و فروش برند چینی مقام اول را دارد.

همچنین بر اساس نظرسنجی‌های شرکت‌های معتبری همچون اتوهوم، Autohome در سال ۲۰۱۵ در چین، در بین خودروسازان چینی که برند متعلق به خودشان دارند، شرکت خودروسازی چانگان مقام اول را در بین مشتریان چینی کسب کرده‌است. شایان‌ذکر است، در روز ۱۲ ماه دسامبر ارزش برند چانگان با رقم ۳۵٫۴ میلیارد یوآن، مقام اول را در بین برندهای خودروساز چینی در سال ۲۰۱۵ کسب کرد.

[/section]
[title style=”center” text=”« مُدل های این برند »” color=”rgb(245, 161, 0)”]

[section]

[row depth=”3″ depth_hover=”4″]

[col span=”4″ span__sm=”12″ bg_radius=”10″]

[ux_image_box img=”530″ image_height=”75%”]

Changan CS35

[button text=”خرید لوازم یدکی Citroen C5″ style=”shade” radius=”5″ icon=”icon-angle-right” link=”http://yadakikhodro.com/cars/%da%86%d8%a7%d9%86%da%af%d8%a7%d9%86/cs35″]

[/ux_image_box]

[/col]

[/row]

[/section]