[gap height=”50px” visibility=”hide-for-medium”]

[section]

[row h_align=”center”]

[col span=”4″ span__sm=”12″ divider=”0″ animate=”fadeInUp” depth=”3″]

[ux_image id=”926″ image_size=”original”]

[/col]
[col span=”8″ span__sm=”12″]

سانگ یانگ – SSANG YONG

سانگ‌ یانگ شرکت خودروسازی کره‌ای است، که به‌عنوان چهارمین شرکت خودروسازی بزرگ کره‌ای به شمار می‌آید. شرکت سانگ‌ یانگ در سال ۱۹۵۴ تأسیس شد، در ۱۹۸۶ توسط گروهی خریداری شد. این گروه در سال ۱۹۹۷ سانگ‌یانگ را به دوو موتورزواگذار نمود. این شرکت درنهایت در سال ۲۰۱۰ به ارزش ۴۷۰ میلیون دلار، توسط شرکت ماهیندرا خریداری شد و هم‌اکنون به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از این شرکت هندی فعالیت می‌کند.

[/col]

[/row]

معنی

سانگ‌ یانگ در زبان کره‌ای به معنی دو اژدها است، که تلفظ اصلی آن سنگ یون است. این شرکت در کشورهای روسیه، هند و قزاقستان نیز کارخانه‌هایی جهت تولید برخی از خودروهای خویش دایر نموده است.

سانگ‌ یانگ به منظور گسترش سهم فروش خود در بازارهای جهانی صنعت خودرو و حفظ جایگاه رهبری در تولید خودروهای شاسی ، گستره کاملی از محصولات شاسی بلند شامل رکستون (Rexton)، کایــرون (Kyron) ، اکتیــون (Actyon) و اکتیون اسپــرت (Actyon Sport) را در سال های پس از 2000 تولید نمود. همچنین خودروی چیرمن Chairman W ، خودروی سدان فوق لوکس این شرکت می باشد که به موتور 5000 سی سی و گیربکس اتـوماتیک 7 سرعتـه مجهز می باشد.

سانگ یانگ با هدف بازار لوکس و سدان

طراحی و عرضه این خودرو با هدف جذب سهم قابل توجهی از فروش بازار خودروهای لوکس و سدان صورت پذیرفت. در حقیقت ایـن خودرو را می توان اولین خـودروی لوکس ساخت کره جنوبی دانست. خودروی کوراندو (Korando C) نیز یک خودروی شاسی بلند شهری و اقتصادی است که از آخرین دستاوردها و افتخارات شرکت سانگ یانگ موتور می باشد. شرکت سانگ یانگ تاکنون 4 نسل از این خودرو را برای ده ها سال به طور متوالی تولید نموده است که از این جهت، درج نام برند سانگ یانگ در کتـاب رکورد های جهانی گینس به عنوان با سابقه ترین برند خودرویی کشورکره جنوبی را می توان افتخاری ارزشمند برای این شرکت دانست.

خودروی تیوولی (Tivoli) جدیدترین محصول شرکت سانگ‌ یانگ می باشد که جزو کلاس B خودروهای شاسی بلندCrossover طبقه بندی می شود. موتور 1600 سی سی تیوولی ، این خودرو را به عنوان یک خودروی کم مصرف و اقتصادی برای طرفداران خودروهای Mini SUV متمایز می سازد. در حقیقت ارائه این خودرو را می توان به عنوان عطفی در بازار خودروهای Mini SUV قلمداد نمود.

حضور در ایران

سانگ‌ یانگ در ایران به عنوان شرکت با کیفیت شناخته می شود. انواع مدل های موجود در ایران در قسمت پایین صفحه آروده شده است.

[/section]
[title style=”center” text=”« مُدل های این برند »” color=”rgb(245, 161, 0)”]

[section]

[row depth=”3″ depth_hover=”4″]

[col span=”4″ span__sm=”12″ bg_radius=”10″]

[ux_image_box img=”928″ image_height=”75%”]

رکستون

[button text=”خرید لوازم یدکی رکستون” style=”shade” radius=”5″ icon=”icon-angle-right” link=”http://yadakikhodro.com/cars/ssang-yong/%d8%b1%da%a9%d8%b3%d8%aa%d9%88%d9%86/”]

[/ux_image_box]

[/col]
[col span=”4″ span__sm=”12″ bg_radius=”10″]

[ux_image_box img=”448″ image_height=”75%”]

کایرون

[button text=”خرید لوازم یدکی کایرون” style=”shade” radius=”5″ icon=”icon-angle-right” link=”http://yadakikhodro.com/cars/ssang-yong/%da%a9%d8%a7%db%8c%d8%b1%d9%88%d9%86/”]

[/ux_image_box]

[/col]
[col span=”4″ span__sm=”12″ bg_radius=”10″]

[ux_image_box img=”931″ image_height=”75%”]

کوراندو

[button text=”خرید لوازم یدکی کوراندو” style=”shade” radius=”5″ icon=”icon-angle-right” link=”http://yadakikhodro.com/cars/ssang-yong/%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%af%d9%88/”]

[/ux_image_box]

[/col]

[/row]

[/section]